Strona Miejskiego Gimnazjum
w latach 2009-2011

Zapraszamy na aktualną stronę: www.gimnazjum-chodziez.edu.pl

Witamy na stronie internetowej Miejskiego Gimnazjum
Gimnazjum nasze jest szkołą otwartą na ucznia o czym świadczą ich liczne sukcesy

Staramy  się  być  szkołą  przyjazną
w której oprócz  dobrej edukacji
młodzież może liczyć na wsparcie
emocjonalne i duchowe.

Ta strona internetowa niech będzie dowodem na to, że zasłużyliśmy w pełni  na tytuł  “Szkoły z klasą”

Jarosław Frankowski
- dyrektor gimnazjum

X-lecie Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży

Cechą znamienną i charakterystyczną dla jubileuszy jest szokujące i nagłe uzmysłowienie sobie bezlitośnie, szybko upływającego czasu i nieodparta chęć wracania do początku, do historii i ludzi, którzy ją tworzą.  Nasze gimnazjum zostało powołane uchwała Rady Miejskiej z dnia 27 lutego 1999 roku.

Czytaj całość

Jesteśmy najstarszą tego typu szkołą na terenie miasta. Nasze osiągnięcia, a przede wszystkim osiągnięcia naszych uczniów uwieczniliśmy w broszurze okolicznościowej. W dniu 6 marca 2009 roku Miejskie Gimnazjum w Chodzieży zorganizowało uroczysty jubileusz swojej działalności.

Podczas uroczystości w której udział wzięli przedstawiciele: władz samorządowych miasta i starostwa powiatowego, Kuratorium Oświaty, delegacja z partnerskiego Gymnasium z Nottuln (Niemcy) i liczni goście oraz sympatycy naszego gimnazjum, można było obejrzeć film, podsumowujący X-lecie funkcjonowania naszego gimnazjum.  Przy tej okazji dyrektor podziękował również wszystkim tym osobom i firmom, na których przez dziesięć lat zawsze mogliśmy liczyć. Były również gratulacje i miłe słowa uznania skierowane dla nauczycieli, pracowników szkoły oraz dyrekcji gimnazjum.

Czytaj całość